منو

شیوه‌های پرداخت

کاربران گالری ساعت عطار به سه صورت میتوانند سفارشات خود را پرداخت نمایند. که شامل پرداخت در محل ( ویژه شهر اهواز)، پرداخت آنلاین، پرداخت از طریق کارت به کارت ( واریز وجه ).
در ادامه به توضیح جامع این روش ها می پردازیم:

پرداخت در محل مشتری ( ویژه شهر اهواز)
مشتریان گالری ساعت عطار ساکن در شهر اهواز، می توانند از طریق منوی پرداخت سفارشات، گزینه پرداخت در محل را انتخاب نمایند، سپس ماموران تحویل سفارشات گالری ساعت عطار با همراه داشتن دستگاه کارت خوان سیار (POS)، مشتریان می توانند سفارش خود را از طریق کارت های بانکی عضو شتاب خود پرداخت نمایند.

پرداخت آنلاین (درگاه های اینترنتی)
کاربران گالری ساعت عطار می‌توانند در هنگام ثبت سفارش، از طریق درگاه اینترنتی بانک ملت، هزینه سفارش خود را به صورت آنلاین پرداخت کنند. پرداخت موفق هزینه به منزله ثبت قطعی این پرداخت برای سفارش است و پس از آن پیامکی مبنی بر ثبت موفق سفارش، برای کاربر ارسال می‌شود و نیازی به اطلاع‌ دادن پرداخت سفارش نیست و سفارش به صورت خودکار وارد مراحل آماده‌سازی و ارسال می‏‌شود.

لازم به ذکر است که پرداخت اینترنتی باعث ایجاد الویت و تسریع در پردازش سفارش کاربران می‌شود.

مرحله به مرحله پرداخت موفق آنلاین
هنگام ثبت سفارش میتوانید پرداخت اینترنتی را انتخاب نمایید و بعد از وارد شدن به درگاه ،اطلاعات پرداخت خود را وارد کنید.

برای پرداخت اینترنتی شما به اطلاعات زیر نیاز دارید:
• اول : شماره کارت (شماره 16 رقمی روی عابر بانک )
• دوم : کد CVV2 (یک کد ۳ یا ۴ رقمی است که پشت یا روی کارت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های بانکی درج می‌شود و به‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌عنوان یک کد امنیتی در پرداخت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های اینترنتی کاربرد دارد)
• سوم : تارخ انقضا (تاریخ انقضا کارت‌ بانکی روی آن حک شده است. در صورتی که تاریخ انقضا روی کارت بانکی وجود ندارد، می توانید تاریخ صحیح را از بانک مبدا استعلام بگیرید)
• چهارم : رمزپویا (برای پرداخت اینترنتی لازم است قبلا رمز پویا (رمز یکبار مصرف خرید اینترنتی) کارت بانکی خود را فعال کرده باشید) این رمز توسط پیامک برای شما ارسال می گردد.
• پنجم : فشردن گزینه پرداخت ( ثبت نهایی پرداخت)

پرداخت کارت به کارت ( واریز وجه )
آن دسته از کاربرانی که امکان پرداخت از طریق روش های ذکر شده : پرداخت در محل و پرداخت آنلاین را ندارند، میتوانند به منوی تماس با ما مراجعه کرده :
درخواست خود را از طریق تماس تلفنی با شماره تماس های گالری ساعت عطار درخواست خود را با همکاران ما در میان بگذارند و یا فرم “تماس با ما” را پر کرده و درخواست خود را در آن مکان با همکاران ما در میان بگذارند. همکاران ما بلافاصله اطلاعات لازم، جهت واریز وجه را برای شما ارسال خواهند کرد.

فیلتر بر اساس شهر محصول
گالری ساعت عطار – فروشگاه اینترنتی ساعت
فیلتر بر اساس شهر محصول
شما این محصولات را انتخاب کرده اید0
empty-cart

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

جهت مشاهده محصولات بیشتر به صفحات زیر مراجعه نمایید.
گالری ساعت عطار – فروشگاه اینترنتی ساعت