تاریخچه و معرفی برند دنیل کلین | Daniel klein

بدون دیدگاه
3 دقیقه زمان مطالعه
تاریخچه و معرفی برند دنیل کلین| daniel klein

لیست موضوعات

  • تاریخچه و تولد دنیل کلین
  • اهداف برند دنیل کلین
  • کیفیت و قیمت محصولات برند دنیل کلین
  • سخن نهایی

تاریخچه و تولد دنیل کلین

گروه دنیل کلین اولین بار، سال ۱۹۷۰ در ترکیه تاسیس شد.گروه دنیل کلین خدمات رسانی خود را در بیش از ۸۰ کشور دنیا گسترش داده است.این موضوع توسط ۲ دفتر در ترکیه و هنگ کنگ که مراکز اصلی این برند می باشند مدیریت می شود. این گروه با فروش سالانه بیش از ۴.۰۰۰.۰۰۰ قطعه، نقش مهمی در بازار ساعت ترکیه و همچنین جهانی دارد.

اهداف برند دنیل کلین

شروع کار دنیل کلین در صنعت ساعت، با شعار «مد برای همه» بوده است. درنتیجه ارائه محصولات با کیفیت بالا با قیمت های مناسب ، بلکه در عین حال با پیروی از آخرین روندها و مد، ارائه بیش از ۱۰۰۰ مدل و بیش از ۱۰۰۰ رنگ به مشتریانشان دستور کار برند دنیل کلین از ابتدا بوده است.

کیفیت و قیمت محصولات برند دنیل کلین

موتور این ساعت ها معمولا ساخت چین و ژاپن هستند و محصولات آن ها توسط چین اسمبل می شود. یعنی در واقع از قطعات اصلی تا منتاژ نهایی این ساعت ها در چین و ترکیه انجام می شود. 

برند دنیل کلین با سیاست قیمت مناسب و محصولات مد با کیفیت بالا، پیروی از آخرین روندهای جهان، ارزش زیادی به صنعت ساعت جهانی اضافه کرده است.

سخن نهایی

به طور کلی برند دنیل کلین می تواند انتخابی مناسب جهت خرید ساعت مچی اورجنیال با قیمت مقرون و بصرفه در کنار کیفیت مطلوب باشد. نظرات خود را درباره این برند با ما در میان بگزارید.

بدون دیدگاه
اشتراک گذاری
اشتراک‌گذاری
با استفاده از روش‌های زیر می‌توانید این صفحه را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.